WooCommerce Eğitimi

Uncategorized
İstek Listesi Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Kurs Hakkında

Sizin için hazırladığım WooCommerce eğitim setinde öğrenecekleriniz sayesinde hem kendi e-ticaret sitenizi inşa edebilir hemde müşterilerinize e-ticaret sitesi kurarak hatrı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz. Hazırlanan bu WooCommerce eğitiminin tamamı Türkçe’dir ve hiç bir kod bilgisi bilmenize gerek yoktur.

Eğitime başlarken hızlı WordPress kurulumu gerçekleştiriyor olacağız. Ardından WooCommerce ve WooCommerce menülerinin tanıtımını ele alacağız. Bu eğitim seti ile birlikte 3 adet bitirme projesini tamamlıyor olacağız. Bu sayede hem premium bir temanın nasıl kurulacağını öğrenecek hemde ücretsiz WooCommerce temaları ile nasıl e-ticaret sitesi yapılır öğreneceksiniz.

Proje tamamlandıktan sonra a dan z ye WooCommerce’i öğrenmiş olacak ve arama motoru optimizasyonlarınızı yaptıktan sonra websitenizden satış yapmaya hale geleceksiniz. Kurs boyunca ve kurstan sonra aklınıza takılan tüm soruları “Eğitmene Sor” butonu aracılığı ile yada iletişim sayfasından bana iletebilirsiniz. Eğer WooCommerce hakkında bilgi edinmek ve kendi e-ticaret sitenizi oluşturmak istiyorsanız, öğrenme garantili WooCommerce eğitim setine abone olmayı unutmayın.

Show More

What Will You Learn?

  • Özetler temanızda kullanabileceğiniz içeriğinizin özel olarak hazırlanmış kısa sürümleridir. Manuel özetler hakkında daha fazlasını öğrenin.

About the instructor

Course Curriculum

Başlangıç

  • WooCommerce Nedir?

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet